close
check_circle_outline Doručenie do 3-5 dní check_circle_outline Množstevné zľavy až 50% check_circle_outline Garantovaná kvalita
phone info@shirttuning.sk
Potlač
tričiek
checkmark Váš Text checkmark Vaša Fotka checkmark Váš Motív
do Kreátora
responsiveTeaser
Vytvorte si tričko check_circle_outline lacno check_circle_outline rýchlo check_circle_outline kvalitne Vytvorte si trička s vlastným dizajnom jednoducho, rýchlo a z pohodlia domova!
VYTVORIŤ TERAZ
  • access_time Informácie o doručení tovaru Zistiť viac
  • phone Zákaznícke centrum Kontaktuje nás
  • ondemand_video Ako vytvoriť tričko? Video návod Pustiť video
  • euro_symbolMnožstevné zľavy až do výšky 50% Zistiť viac
Najpredávanejšie produkty Preskúmajte naše kategórie
zakaznici vystava brother

Potlač tričiek za skvelé ceny

Čas na skvelé tričká s potlačou

Teploty vonku stúpajú a všetci sa tešíme na rôzne športové, kultúrne aktivity. Je čas na rybačku s kamarátmi, športové turnaje, je čas užiť si festival s partiou či len tak na príjemnú párty s rodinou spojenú s grilovaním na záhrade.

Oživte svoju párty, akciu či rodinnú udalosť originálnym tričkom s potlačou. Na akúkoľvek príležitosť si môžete sami navrhnúť potlač tričiek. Ich využitie je skutočne široké – môžete ich využiť tiež na odlíšenie v detských táboroch, pri kolektívnych športových podujatiach. Vytvoriť si vlastné tričko s potlačou je prostredníctvom shirttuning.sk úžasné a jednoduché.

Najlacnejšia potlač tričiek

Využite práve teraz možnosť najlacnejšej potlače trička. 100% biele tričko môžete mať už za skvelú cenu 1,90. Užite si kopec zábavy s našimi kvalitnými 100% bavlnenými tričkami vo vysokej gramáži. Kvalitné vyhotovenie tričiek vás prekvapí.

Skvelé návrhy tričiek

Shirttuning.sk používa na návrh tričiek jednoduchý konfigurátor, prostredníctvom ktorého je návrh trička príjemná zábava. Jednoducho môžete pridať motív, vložiť rôzny aj grafický text či uploadovať svoj obrázok. Užite si skvelé zábavné tričká, ktoré sa hodia skutočne kdekoľvek. Ktokoľvek sa tak môže jednoducho stať autorom originálneho trička.

Najlepšie tričká na potlač

Navrhnite si vlastné tričko a my použijeme kvalitné tričká BC. BC je výrobca tých kvalitných tričiek na potlač. Tričká na potlač BC majú všetky certifikáty, ktoré dokazujú, že vo všetkých fázach výroby sú použité materiály a látky, ktoré neobsahujú žiadne látky škodlivé pre ľudí alebo pre životné prostredie.

Najlacnejšie tričká na potlač

Rýchla, kvalitná a najlacnejšia potlač tričiek. Kvalitná potlač reklamných tričiek BC. Vyberte si rôzne farby tričiek na potlač BC.