FAQ > Doručenie

Ako dlho trvá, kým mi vyrobíte objednávku?

Výroba objednávky na Shirttuningu trvá presne 48 hodín alebo dva dni od prijatia vašej objednávky a následnej úhrady. Objednávky, ktoré sú objednané, ale neuhradené, nie sú zaradené do výroby hneď. Čakáme na vašu platbu a až potom objednávky presúvame do výroby. Po pripísaní platby na náš účet je objednávka zaradená okamžite do výroby. Výroba trvá 2 dni.

Aký dlhý je čas dodania?

V Shirttuningu sa objednávky zvyčajne dodávajú do 5. pracovných dní. Kde 48 hodín trvá samotná výroba od objednania a úhrady objednávky. Potom je objednávka odovzdaná kuriérskej spoločnosti IN TIME, ktorej trvá prevzatie až doručenie balíčka 1 až 3 pracovné dni.

Koľko stoja prepravné náklady?

Pri dodaní vašej objednávky v rámci Slovenskej republiky sú prepravné náklady vo výške 4,90 €. Na veľkosti a hmotnosti objednávky nezáleží, cena ostáva rovnaká.

Ako sa dozviem o stave mojej objednávky?

Stav objednávky si môžete kedykoľvek overiť vo vašom konte pod položkou "moje objednávky". O expedícii a doručení objednávky vám pošleme automatický e-mail, v ktorom nájdete číslo vašej objednávky. Zašleme vám tiež link na sledovanie vašej zásielky ako aj kontakt na prepravnú spoločnosť. V deň doručenia vám kuriér z IN TIME pošle SMS na váš mobilný telefón.

Je možné dodať objednávku skôr?

Áno, objednávku možno dodať aj rýchlejšie – expresne. Momentálne túto možnosť ponúkame len po priamej dohode s nami a to cez e-mail: info@shirttuning.sk. Expresné dodanie je vo výške 17,90 €.

Dodáte objednávku aj v presne stanovený termín?

Áno, vieme vám dodať objednávku aj na stanovený termín. Minimálna dĺžka trvania dodania je však 5 pracovných dní od objednania a úhrady objednávky. Ak potrebujete svoju objednávku dodať neskôr, prosím. kontaktuje nás na info@shirttuning.sk. Po dohode s vami pozdržíme objednávku a následne 5 dní pred stanoveným termínom ju zaradíme do výroby.

Doručujete objednávky aj do iných krajín?

Momentálne ponúkame len doručenie v rámci Slovenskej republiky.

Môžem si pre objednávku prísť aj osobne?

Momentálne ponúkame doručenie len kuriérskou spoločnosťou IN TIME. Osobný odber momentálne nie je možný.

Akou prepravnou spoločnosťou je doručená objednávka?

Pre vaše zásielky využívame kuriérsku spoločnosť IN TIME.