close
check_circle_outline Doručenie do 5-7 dní check_circle_outline Množstevné zľavy až 50% check_circle_outline Garantovaná kvalita check_circle_outline Doprava zadarmo od 80 €
phone WhatsApp: 00420 608 621 954

Platba

Akým spôsobom môžem zaplatiť za objednávku?

1. Prevodom na účet – pri platbe prevodom na náš účet, je dôležité správne vyplniť naše bankové údaje, sumu objednávky ako aj variabilný symbol. Variabilným symbolom je číslo vašej objednávky. Prosíme, skontrolujte si, či máte všetko vyplnené, aby sme predišli prípadným komplikáciám. Pri tomto spôsobe platby je objednávka zaradená do výroby až po pripísaní financií na náš účet, čo môže trvať až 2 pracovné dni. Ak potrebujete mať objednávku zaradenú do výroby rýchlejšie, prosíme pošlite nám potvrdenie o úhrade na e-mail info@shirttuning.sk . Prevod na účet je bez poplatku.

2. Dobierka – pri platbe na dobierku, uhradíte objednávku až pri prevzatí tovaru. Dobierka je spoplatnená sumou 3 €. Dobierka je možná len do celkovej hodnoty objednávky 50€ - vrátane dobierkového a poštovného poplatku.
Pri platbe na dobierku, treba potvrdiť objednávku SMS kódom, tento kód Vám pošleme obratom po dokončení objednávky, je nutné ostať na našej stránke, a vložiť kód do políčka pre SMS kód. Až po úspešnom potvrdení objednávky, budete presmerovaný na ďakovnú stránku a pošleme Vám email s potrvdením objednávky. Pokiaľ tieto kroky nebudú splnené, Vaša objednávka nebude zaradená do výroby.

3. Platba online, okamžitá platba za objednávku. Gopay platobná brána – pri platbe platobnou kartou alebo internet bankingom ste presmerovaný priamo do platobnej brány GoPay, kde vyplníte potrebné údaje, následne podľa banky zadáte sms kód či iné potvrdenie pre odsúhlasenie platby a po úspešnej transakcií budete automaticky premserovaný späť na stránku shirttuning.sk Platba kartou alebo internet bankingom prostredníctvom GoPay je bez poplatku.

4. Platba PayPal – klasický spôsob platby cez PayPal bránu. Pokiaľ máte vytvorený účet u PayPal jednoducho zadáte platbu. Platba PayPal je bez poplatku.

Čo mám robiť, ak vznikne problém pri platení?

Ak pri platení dôjde k akcii, ktorá sa vám nepozdáva alebo neviete, či úhrada prebehla úspešne, neváhajte nás kontaktovať e-mailom info@shirttuning.sk alebo WhatsApp: 00420 608 621 954

Je možné za objednávku zaplatiť aj dodatočne na faktúru?

Bohužiaľ, túto možnosť momentálne neponúkame. Objednávku treba uhradiť prostredníctvom platobných metód, ktoré ponúkame. Poprípade je možné uhradiť objednávku dopredu na predfaktúru, alebo faktúru, ktorú Vám vieme vystaviť a poslať.

Omylom som zaplatil/a za objednávku dvakrát, ako mám postupovať?

Ak ste uhradili objednávku dvakrát, prosíme kontaktuje nás prioritne na náš e-mail: info@shirttuning.sk
Do e-mailu uveďte:
• číslo vašej objednávky
• hodnotu objednávky
• číslo vášho účtu v IBAN prípadne aj SWIFT kód
• a informáciu, že ste uhradili objednávku viac ako raz.

Preveríme úhrady a po overení dvojitej platby, vám obratom pošleme financie späť na účet.